Jenter 2006


Informasjon for sesongen

Treningstider

Dag
Sted
Tid
MandagNidarø D1 - fellestrening 05/0616.00 - 17.30
TirsdagLeangenhallen19.55-21.30
OnsdagLeangen bydelshall B17.50-19.30

All kommunikasjon foregår hovedsaklig via Spond. Vi har også en Facebook-side som vi legger ut litt info. Dere kan søke opp gruppa «Strindheim Håndball j2006 (NY)» og be om å bli medlem.

Lagbilde

Kommende aktiviteter

Lag for sesongen: J14 1-2-3 f 2006

Kontaktpersoner

Rolle Navn Telefon E-post
Foreldrekontakt Hanne S Berg 93255160 hanne.synnove.berg@smn.no
Foreldrekontakt Christin Kleppe 91881174 christin.kleppe@klp.no
Hjelpetrener Morten Aurstad Aspnes 92029290 morten.aspnes@hotmail.com
Hjelpetrener Marte Pettersen Buvik 93211361 martepettersen.buvik@sintef.no
Hjelpetrener Marthe Bjarnøe Brandsegg 91112749 marthebbrandsegg@gmail.com
Hjelpetrener Silje Wormnes Skulstad 91106572 silje.skulstad@ntnu.no
Hjelpetrener Elisabeth Brenne Nilsson 97059226 ebn@proa.no
Hjelpetrener Bente Olsen 91674638 bente13@gmail.com
Hovedtrener Stine Aksdal 92041459 stinetherese.aksdal@gmail.com
Økonomiansvarlig Ingvild M Hansen 93259615 ingvild.m.hansen@gmail.com


Redaktører for denne siden: Christin Kleppe, Ingvild M Hansen, Elisabeth Brenne Nilsson

Sist endret 17.10.18 av Terje Øyangen