Gutter 2012 Strindheim


Informasjon for sesongen

Treningstider sesongen 2019/2020 er onsdager kl 18-19 i gymsalen på Strindheim skole.

Treningstider

Dag
Sted
Tid
OnsdagGymsalen på Strindheim skole18:00-19:00

Lagbilde

Kommende aktiviteter

Lag for sesongen: G7 1-2-3 f 2012

Kontaktpersoner

Rolle Navn Telefon E-post
Foreldrekontakt Mette Digermul 97115535 mette@digermul.no
Trener Nina Marie Grinde 98869979 nmgrinde@gmail.com
Trener Siv Jørgensen Skogmo 93028893 sivhj@hotmail.com
Trener Bente Hellem 92803822 bente_hellem@hotmail.com
Trener Marianne Lund 91833730 marianne@sticos.no
Trener Ane Lefstad 99227285 ane.lefstad@gmail.com
Trener Silje M. Husby 95901047 silje.husby@gmail.com
Økonomiansvarlig Mette Digermul 97115535 mette@digermul.no


Redaktører for denne siden: Mette Digermul

Sist endret 6.10.19 av Terje Øyangen