Gutter 2009 Strindheim


Informasjon for sesongen

Treningstider

Dag
Sted
Tid
Lagbilde

 

 

Kommende aktiviteter

 

 

 

Lag for sesongen: G9 4-5-6-7-8 f 2009

Kontaktpersoner

Rolle Navn Telefon E-post
Foreldrekontakt Stine Øgaard 93872047 stineso_82@hotmail.com
Foreldrekontakt Mari Juel 98443931 mari.juel@gmail.com
Hjelpetrener Marte P. Buvik 93211361 marte.p.buvik@sintef.no
Hovedtrener Torunn Fjørtoft 98494453 torunn@sportypluss.no
Hovedtrener Tove-Iren Oksvold 92443491 toveirer@hotmail.com
Hovedtrener Espen Linløkken 90582054 espen@linlokken.no
Hovedtrener Kurt Tollaksen 45403106 kurtoll@online.no
Sosialansvarlig Åslaug Mostad 41919902 aaslaugm@gmail.com
Sosialansvarlig Bjørn Meland 48080240 bmeland@online.no
Økonomiansvarlig Petter Aas 91550192 petter.aas@gmail.com


 

 

Redaktører for denne siden: Stine Øgaard
Sist endret 26.9.16 av Morten Rosvoldaunet