Gutter 2009 Strindheim


Informasjon for sesongen

Treningstider

Dag
Sted
Tid
Lagbilde

 

 

Kommende aktiviteter

 

 

 

Lag for sesongen: G11 2-4-5 f 2009

Kontaktpersoner

Rolle Navn Telefon E-post
Foreldrekontakt Mari Juel 98443931 mari.juel@gmail.com
Foreldrekontakt Anne Marie Sandvik 91150468 amsandvik@gmail.com
Hjelpetrener Marte P. Buvik 93211361 marte.p.buvik@sintef.no
Hjelpetrener Marius Jusnes 91164005 mariusj@hotmail.com
Hjelpetrener Silje Skulstad 91106572 silje.skulstad@ntnu.no
Hovedtrener Torunn Fjørtoft 98494453 torunn@sportypluss.no
Hovedtrener Tove-Iren Oksvold 92443491 toveirer@hotmail.com
Hovedtrener Espen Linløkken 90582054 espen@linlokken.no
Hovedtrener Kurt Tollaksen 45403106 kurtoll@online.no
Sosialansvarlig Åslaug Mostad 41919902 aaslaugm@gmail.com
Sosialansvarlig Bjørn Meland 48080240 bmeland@online.no
Økonomiansvarlig Ragnild Bremnes 48139756 ragnild.bremnes@gmail.com


 

 

Redaktører for denne siden: Stine Øgaard
Sist endret 26.9.16 av