Gutter 2003


Informasjon for sesongen

Treningstider

Dag
Sted
Tid
MandagAutronica-hallen19:30-21:00
TorsdagLeangenhallen17:30-19:30

Merk: Treningstidene kan avvike etter påska 2019, de avtales nærmere på Spond.

Lagbilde

Lagskonto: 4212 07 80179

 

 

Kommende aktiviteter

 

 

 

Lag for sesongen: G16 1 Topp G16-2 TE-serien f 2003

Kontaktpersoner

Rolle Navn Telefon E-post
Cupansvarlig May Iren Evenmo 91672820 may-iren-skamfer.evenmo@trondheim.kommune.no
Cupansvarlig Hege Øksnes 97159016 hegeoksnes@gmail.com
Foreldrekontakt Snorre Stener 41936110 snorre.stener@gmail.com
Foreldrekontakt Cecilie Østby 90062540 cecilie.ostby@gmail.com
Hovedtrener Kim Hansen 48346834 kimhansen725@gmail.com
Oppmann Monica Eliassen 95263911 Monica.eliassen@trondheim.kommune.no
Trener Hallgeir Melland 90682503 hmelland@online.no
Webansvarlig Rolf Inge Holden 91631325 finge@mac.com
Økonomiansvarlig Stig Karlsen 93442200 stig-1@hotmail.com


 

 

Redaktører for denne siden: Geir Vågen, Snorre Stener

Sist endret 25.4.19 av Snorre Stener